Bramy garażowe Poznań

Bramy

Bramy Garażowe

Oferowane przez nas bramy garażowe to najlepszy wybór dla osób, które cenią wysoką jakość wykonania. Bramy mają za zadanie nie tylko dobrze się prezentować, ale przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu, jak i podczas naszej nieobecności w domu.

Bramy garażowe zapewniają izolację termiczną oraz dźwiękową pomieszczenia. Za sprawą wykorzystania wysokiej jakości materiałów, bramy przez nas oferowane są trwałe i niezwykle stabilne. W ofercie firmy Dobre Okna, działającej również na terenie miasta Poznań, znaleźć można bramy garażowe od czołowych producentów.

Bramy garażowe - bezpieczeństwo i wytrzymałość

W naszej ofercie znajdują się bramy obsługiwane ręcznie oraz bramy automatyczne. W zależności od wyboru opcji mogą one być wyposażone w specjalne wyłączniki przeciążeniowe, dzięki którym brama zatrzymuje gdy trafi na osobę, zwierzę lub przedmiot. Na życzenie Klienta do bramy może zostać zamontowana fotokomórka.


Poznań
i okolice - to obszar naszej działalności. Zapewniamy profesjonalne podejście do Klienta i dokładną analizę potrzeb. Stawiamy na doskonałą jakość wykonania i zamontowania bram.

Bramy garażowe segmentowe wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekane poliestrem, wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm.

Bramy garażowe segmentowe firmy KRISPOL o doskonałych parametrach gwarantują bezpieczeństwo, komfort i wygodę. Dodatkowymi atutami są: bogata gama kolorystyczna, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz indywidualne podejście do klienta.

Bramy garażowe uchylne, dwuskrzydłowe WIŚNIOWSKI w wersji ocieplonej i nieocieplonej.

Bramy rolowane

Bramy rolowane mogą być montowane zarówno w obiektach będących w trakcie budowy, jak i w już istniejących budynkach. Stanowią zabezpieczenie otworów budowlanych, hal przemysłowych, garaży, budynków magazynowych czy handlowo-usługowych przed niepożądanym dostępem i czynnikami atmosferycznymi.

Wszystkie bramy dostępne są w wersji ręcznej oraz automatycznej (w zależności od potrzeb klienta oraz możliwości technologicznych).

Nasi dostawcy

Dobre Okna Poznań


+48 602 150 364