Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne - Poznań

Drzwi zewnętrzne to bardzo istotny element wyposażenia mieszkania i domu. Ważny jest ich wygląd, styl i funkcjonalność, które powinny pasować do zewnętrznej i wewnętrznej aranżacji oraz odpowiadać na indywidualne potrzeby Klienta. Drzwi decydują też o bezpieczeństwie mieszkańców i chronią przed działaniem czynników atmosferycznych. Powinny być wykonane przy użyciu najnowszych technologii i najwyższej jakości elementów.

Oferujemy najwyższej jakości drzwi zewnętrzne od czołowych polskich producentów. Dobre Okna Poznań gwarantują najwyższą jakość, szeroki wybór modeli drzwi zewnętrznych i doskonałą obsługę.

Drzwi zewnętrzne - doskonała jakość i bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych funkcji drzwi zewnętrznych jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i ochrona przed nieproszonymi gośćmi. Aby drzwi zewnętrzne zapobiegały włamaniom, wskazane jest aby były one wyposażone w specjalne antywłamaniowe funkcje. Najczęściej są to wzmocnione zawiasy, wielopunktowa zasuwnica, wzmocnione naroża oraz profile skrzydeł. Antywłamaniowe drzwi są sprawdzoną barierą przed potencjalnym włamaniem.

Drzwi zewnętrzne zapewniają także izolację przed utratą ciepła. Drzwi o niskim współczynniku przenikania ciepła gwarantują komfort termiczny, co pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Warto zwrócić uwagę także na to, że drzwi zewnętrzne stanowią barierę od hałasu oraz od czynników atmosferycznych.

Drzwi zewnętrzne

DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Specjalizacja firmy to drzwi stalowe o zwiększonej:

  • odporności na włamanie
  • izolacyjności akustycznej
  • izolacyjności cieplnej
  • drzwi przeciwpożarowe
  • zamki i okucia budowlane

Drzwi zewnętrzne stalowe firmy Delta – w wersjach wzmocnionych oraz antywłamaniowych, pełne lub przeszklone, otwierane do wewnątrz i na zewnątrz.

montaz

Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy polski producent drzwi antywłamaniowych, przeciwpożarowych i dymoszczelnych oraz o zwiększonej izolacyjności akustycznej lub cieplnej. Ponad 20 lat doświadczeń, stosowanie innowacyjnych technologii i profesjonalny zespół pracowników zapewniają Państwu wysoką jakość naszych produktów.

drzwi zewnętrzne poznań drzwi poznań montaz Pobierz Katalog [PDF - 11MB] Drzwi wewnętrzne


Na indywidualne zapytanie drzwi zewnętrzne PCV, drzwi zewnętrzne aluminiowe, drzwi zewnętrzne stalowe, drzwi zewnętrzne drewniane.

Nasi dostawcy

Dobre Okna Poznań


+48 602 150 364