Naprawa rolet i okien Poznań

Serwis / Montaż

Serwis / Montaż / Usługi

Prowadzimy usługi montażowe i serwisowe stolarki okiennej oraz rolet. Nasi fachowcy są zawsze do dyspozycji – wystarczy tylko skontaktować się z nami, aby umówić się na wykonanie prac w dogodnym terminie. Jeżeli potrzebna jest szybka i sprawna naprawa okien lub naprawa rolet – Poznań i w okolicznych miejscowościach, zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę z dojazdem do klienta. Zlecenia przyjmujemy telefonicznie i on-line.

Oferujemy usługi montażu zakupionych u nas produktów i serwis gwarancyjny

  • Bezpłatne pomiary
  • Fachowe doradztwo
  • Usługi montażowe
  • Usługi serwisowe
  • Naprawa okien
  • Naprawa rolet
  • Wymiana szyb

Nasza firma Dobre Okna Poznań oferuje szeroki zakres usług montażowych i serwisowych. W kwestii montażu stolarki okiennej lub rolet umawiamy się z Klientem indywidualnie w odpowiadającym terminie.

Profesjonalna naprawa okien i rolet

W przypadku gdy potrzebna jest naprawa okien lub naprawa rolet, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapytania można do nas przesyłać za pośrednictwem internetowego formularza dostępnego na naszej stronie. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Oferujemy także serwis zamontowanych przez nas rolet. W ramach gwarancji dokonamy naprawy rolet gdy zajdzie taka potrzeba. Fachowo doradzimy w kwestii użytkowania i prawidłowej pielęgnacji stolarki okiennej i rolet.

Zakresy wykonywanych przez nas usług to montaż okien czy rolet, serwis zamontowanych elementów, naprawa okien i rolet. Przed montażem wykonujemy bezpłatne pomiary. Oferujemy też wymianę szyb

Dobre Okna Poznań - serwis, naprawa, montaż

Naprawa rolet i naprawa okien - robimy to sprawnie, szybko i profesjonalnie. Obsługujemy Poznań i okolice, nasi fachowcy przyjeżdżają pod wskazany adres. Można się do nas zwrócić w każdej kwestii wymagającej konsultacji w sprawie naprawy okien czy naprawy rolet.

Dobre Okna Poznań – montaż, naprawa rolet, naprawa okien – Poznań – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

naprawa okien poznań


* pola wymagane

Nasi dostawcy

Dobre Okna Poznań


+48 602 150 364